FAQ: Araba Kiralama Ne Kadar?

Türkiyede araba kiralamak ne kadar?

Türkiye içinde bir aylık araç kiralama fiyatı ne kadardır? Türkiye içinde kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak aylık ₺ 8.731 (günlük ₺ 291) tutmaktadır.

Garenta rent a car kimin?

%100 Anadolu Grubu sermayesi ile kurulan Garenta, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk araç kiralama markasıdır.

Rental Cars güvenilir mı?

Rentalcars.com platformu üzerinden araba kiralamak oldukça basit ve güvenilirdir. Rentalcars, deneyimini ve milyonlarca memnun müşterisini kullanarak her bir kullanıcısına her daim en iyi fiyatta, en kaliteli ve en güvenilir araç kiralama servisini sunmayı amaçlamaktadır.

Kiralık Araba için ne gerekli?

Araba Kiralarken Gerekli Evrakların Hazırlanması Sürücü belgesi ve yaş sınırı. Sürücü belgesinin en az iki yıllık olması gerekir. İkametgâh belgesi, Kiralayan adına kayıtlı, adresini de gösteren herhangi bir fatura.

Sıxt rent a car kaç şubesi var?

Almanya’nın ilk rent a car firması olarak, kuruluş öykümüz 1912 yılına uzanıyor. Sektörün dünya çapındaki en köklü firmalarından biri olarak bugün; yaklaşık 110 ülkede, 2100’ü aşkın şubemizle faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

20 yaş araç kiralayabilir mi?

Yani 19-21 yaş aralığında ve ehliyeti 1 yılı doldurmuş olan kişiler genç sürücü ücreti ödeyerek oto kiralama yapabilirler.

Kimler araç kiralayabilir?

Orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 28 yaşında olmanız gerekiyor. 18-21 yaşında olan sürücüler için bazı tedarikçilerimiz genç sürücü sigortası ile birlikte bu yaş aralığına kiralama yapabilmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Sprey Boya Ile Araba Nasıl Boyanır?

Araç kiralama ne kadar gider yazilir 2021?

2021 yılında uygulanacak tutarlar 29 Aralık 2020 Tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan 313 No.lu Gelir Vergisi Genel Tebliğinde belirlenmiştir. Buna göre, Binek otomobil kiralanması durumunda aylık 6.000 TL ye kadar olan tutar gider olarak dikkate alınabilecek.

Garenta günlük km sınırı var mı?

İlgili araç grubunda günlük kullanım limiti 500 kilometre, aylık kullanım limiti ise 3000 ile 4000 kilometre arasında değişmektedir. Araç kira ücreti dışında, ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.

Garenta MOOV kime ait?

Peki MOOV by Garenta ‘nın sahibi kim dersiniz? Anadolu Grubu’na bağlı olan Garenta kiralama ünlü işadamı Tuncay Özilhan’a ait.

MOOV araba nasil Kiralanir?

Üyelik ve sözleşme işlemlerini online olarak tamamlarsın. Uygulamadaki harita üzerinden sana en yakın aracı istediğin zaman kendin alıp hemen MOOV ‘layabilirsin. Aracı seçtin, Kredi Kartı ile Öde butonuna tıkladın ve artık araç senin. Sen araca ulaşıp kapıları açana kadar geçecek vakit için de 15 dakika bizden.

Yolcu360 güvenilir mi?

Yolcu360 şu güne kadar Turkcell, TEB, D-Smart, Zubizu gibi pek çok marka ile işbirliklerinde bulunmuş ve güvenilir bir rezervasyon kanalı olarak kullanıcılarına sürekli güncellenen avantajlar sunmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *