FAQ: Ford Kuga Nasıl Bir Araba?

Ford Kuga hangi şanzımanı kullanıyor?

Yeni Ford Kuga ‘da, 1,5 litrelik 120 PS güç ve 300 Nm tork değerine sahip TDCi dizel motor, Türkiye’de ilk kez Powershift otomatik şanzımanla sunuluyor.

Ford Kuga 100 km ne kadar yakar?

C Segment içinde bulunan Ford Kuga, Dizel yakıt kullanır. Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 54 litrelik deposu ile şehir içinde 4.70 lt/ 100km, şehir dışında 3.80 lt/ 100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 4.20 lt/ 100km sahiptir.

Ford Kuga hangi ülkede üretiliyor?

Valencia fabrikasında 8000 kişi çalışıyor ve Kuga ‘nın yanı sıra Mondeo ve S-Max otomobiller ile Tourneo ve Transit ticari araçlar da burada üretiliyor. Kuga üretimi fabrikanın toplam üretiminin yarısını oluşturacak. Kuga, Avrupa’da Fiesta ve Focus’tan sonra Ford ‘un en çok satan 3. modeli.

2020 Ford Focus hangi şanzımanı kullanıyor?

Yüksek verimli PowerShift otomatik şanzıman Yeni Ford Focus modelleri, 125 PS’lik 1.6 litre benzinli motorla birlikte çift kavramalı debriyaj teknolojisine sahip yüksek verimlilikteki 6 ileri vitesli yeni Ford PowerShift otomatik şanzıman ile de sunuluyor.

Ford Kuga manuel mi otomatik mi?

Kuga ‘nın 6 ileri vitesli manuel şanzımanı, yüksek tork kapasitesine sahip olmanın yanı sıra yumuşak, seri ve uygun vites geçişi sağlıyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Gta 5 Araba Yaması Nereye Atılır?

Ford Kuga km ne kadar yakar?

Yakıt deposu hacmi 60 litre. Üretici verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 5.1 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 4.6 lt/100km ve ortalama yakıt tüketimi 4.8 lt/100km olarak belirtilmiş.

Ford Kuga hangi benzin?

Yeni Ford Kuga, 1.5 litre EcoBoost benzinli, manuelin yanı sıra yeni sekiz vitesli otomatik şanzımanla da kombine edilebilen 1.5 litre EcoBlue dizel, Akıllı 4×4 Çekiş Sistemi ile sunulan 2.0lt Ecoblue dizel ve 2.5 litre PHEV benzinli motorla Tüerkiye pazarına giriyor.

Peugeot 3008 km ne kadar yakıyor?

C Segment içinde bulunan Peugeot 3008, Benzin yakıt kullanır. Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 53 litrelik deposu ile şehir içinde 7.00 lt/100km, şehir dışında 4.80 lt/100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 5.60 lt/100km sahiptir.

Ford Kuga fabrikası nerede?

Ford ‘un Saarlouis, Almanya fabrikasında üretilen Kuga, satışa 2008’in ilk yarısında çıktı.

Ford Kuga jip mi?

Kuga ile Tiguan arasında fark yok hatta Kuga daha Jeep gibi bir araç.

Ford Transit Connect nerede üretiliyor?

Yapılan açıklamaya göre, Ford Otosan’ın Kocaeli Fabrikası’nda üretilen Transit Connect, geniş iç hacmi, dayanıklılığı ve kullanışlı tasarımıyla öne çıkarak hem Türkiye’de hem de ihraç edildiği pazarlarda büyük satış başarıları yakaladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *