FAQ: Günlük Araba Kiralama Ne Kadar?

Turkiyede araba kiralama ne kadar?

Türkiye İçinde Araç Kiralama Hakkında SSS Türkiye için günlük araç kiralama fiyatı ortalama ₺ 387 tutmaktadır.

Sıxt rent a car kaç şubesi var?

Almanya’nın ilk rent a car firması olarak, kuruluş öykümüz 1912 yılına uzanıyor. Sektörün dünya çapındaki en köklü firmalarından biri olarak bugün; yaklaşık 110 ülkede, 2100’ü aşkın şubemizle faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Kiralık Araba için ne gerekli?

Araba Kiralarken Gerekli Evrakların Hazırlanması Sürücü belgesi ve yaş sınırı. Sürücü belgesinin en az iki yıllık olması gerekir. İkametgâh belgesi, Kiralayan adına kayıtlı, adresini de gösteren herhangi bir fatura.

Sıxt rent a car kimin?

Sixt Türkiye, Sixt rent a car Türkiye isim hakkı sahibi olan ARTI Seyahat A.Ş. kuruluşudur. Sixt rent a car Türkiye isim hakkı sahibi olan ARTI Seyahat A.Ş. 1992 yılında kurulmuştur.

Sixt rent a car Türkiyede kaç şubesi var?

Türkiye’de 23 şubeyle faaliyet gösteren SIXT, “Gezen Şube ” ile araç kiralama sektöründe bir ilke imza atıyor. Gezen Şube, 10 Temmuz’dan itibaren sırasıyla Bodrum, Çeşme, Bursa ve İstanbul’da hizmet verecek.

Araç kiralama tek yön ücreti ne kadar?

Tek yön araç kiralama ücreti Tek yönlü araç kiralama ücreti firmadan firmaya değişir. Örneğin bir firmada bu ücret 100 lirayken diğer firmada 150 lira olabilir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Araba Rolanti Ayarı Nasıl Yapılır?

Özarslan tangün kimdir?

Özarslan Tangün, İş yaşamına Texas’ın en büyük yatırım bankası olan Sothwest Securities’de 1995 yılında başlamış ve 25 kişilik bir analist kadrosuna sahip olan araştırma bölümünü yönetmiştir. Tangün, piyasa değeri 500 milyon doların altında olan şirketlere yatırım yapan Patara Capital’in kurucu ortağıdır.

Yolcu 360 araç kiralama güvenilir mi?

Yolcu360 için müşteri diye bir kelime yoktur. Yolcu360 şu güne kadar Turkcell, TEB, D-Smart, Zubizu gibi pek çok marka ile işbirliklerinde bulunmuş ve güvenilir bir rezervasyon kanalı olarak kullanıcılarına sürekli güncellenen avantajlar sunmuştur.

Rent a car kaskosu ne demek?

Rent a car kasko araç kiralama hizmeti veren şirketlerin ya da şahısların aracını teminat altına alabileceği özel bir kasko seçeneğidir. Normal kaskoda müşterinin teminat seçme özgürlüğü bulunduğu gibi rent a car kasko da da araç sahibinin teminat belirleme muafiyet seçme ya da seçmeme özgürlüğü bulunmaktadır.

Sixt rent a car hangi illerde var?

SIXT ARAÇ KİRALAMA TÜRKİYE ŞUBELERİ

  • Adana Havalimanı Ankara Esenboğa Havalimanı Antalya Havalimanı Dış Hatlar.
  • Dalaman Havalimanı İç Hatlar. Erzurum Havalimanı Gaziantep Havalimanı
  • İstanbul Taksim Hilton. İstanbul Yenibosna Airport AVM. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar.
  • Marmaris Merkez. Trabzon Havalimanı

Sixt araç kiralama kaç şube?

SIXT, globalde 110 ülkede faaliyet gösteren, 2100’ün üzerinde şubesi olan, 2800’in üzerinde aracı olan bir günlük araç kiralama markasıdır.

Sixt Türkiye Çağrı Merkezi numarası nedir?

SIXT rent a car çağrı merkezi numarasını yeniledi! 0850 222 2 000 – Sixt Türkiye.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *