FAQ: Renault Captur Nasıl Bir Araba?

Captur 2020 ne zaman gelecek?

Rekabetin en yüksek seviyelerde olduğu B-SUV segmentinde Fransız marka Renault oyuncusu olan Captur ‘u tamamen yeniledi! CMF-B platformuyla tamamen yenilenen otomobil 2020 yılının ilk yarısında Türkiye’de pazara sunulacak.

2021 Renault Captur Fiyatı Ne Kadar?

Renault Captur; Joly, Touch ve Icon olarak üç serisini müşterilerine sunuyor. 2021 yılı fiyat listesini açıklayan Renault, Captur ‘u 298 bin TL’den başlayan fiyatlarla satıyor.

Captur cam tavan var mı?

Makyajlı Renault Captur ‘da tamamen LED farlar ve cam tavan geliyor.

Renault Taliant fiyatı ne kadar?

Yeni Renault Taliant, lansmana özel olarak 1.0 SCe 65 bg 5 ileri manuel Joy paketiyle 167.900 ₺’den alıcı bekleyecek. 12 ile 16 bin ₺ arasında indirim sunan Renault, en pahalı Taliant olarak ise 1.0 Turbo 90 bg X-Tronic Touch paketini belirlemiş – 210.900 ₺.

Yeni Captur hangi ülkede üretiliyor?

Fransız marka Renault ise Kadjar üretimini İspanya’da yer alan Palencia tesisinde, Captur ‘un ise yine İspanya’da yer alan Valladolid tesisinde gerçekleştiriyor.

Yeni Captur elektrikli mi?

Renault, B sınıf kompakt hatchback modeli Clio ile B sınıf kompakt SUV modeli Captur ‘u 2020 yılı için tamamen yeniledi. Bu araçların yeni jenerasyonları bu yıl içerisinde ülkemizde satışa sunulacaklar. Aracın tamamen elektrikli olarak kombine bir sürüş karakteriyle 50 km yol gidebileceği de açıklanan bilgiler arasında.

You might be interested:  Araba Kimin Üzerine Kayıtlı?

Renault Captur Türkiye’ye geldi mi?

Yeni Captur 2020 yılının ilk yarısında Türkiye ‘de pazara sunulacak. Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş: “Avrupa’da B-SUV segment lideri olan Captur, daha belirgin yeni çizgileri ile dinamik ve güçlü bir SUV görünümü kazanıyor.

Captur SUV mu?

Modern ve inovatif sürüş destek sistemleri, 50’den fazla kişiselleştirme seçenekleri ve yenilenen iç ve dış tasarımı ile kişiselleştirilebilir SUV deneyimi. Yeni Captur, sunduğu en yeni sürüş destek teknolojileri ile daha da güvenli.

EDC şanzıman ne demek?

EDC Şanzıman, bir çeşit yarı otomatik şanzıman türüdür. Renault markasının geliştirdiği bu yarı otomatik sistemde 6 ileri vites söz konusudur. İkili kavrama sistemi ile çalışan EDC şanzımanda ilk kavrama 1, 3, ve 5 ileri, ikinci kavrama da 2,4 ve 6 ileri için çalışır.

Renault Captur hangi yağ kullanılır?

ELF Renault Captur 1.5 Dci Filtre Bakım Seti 5w30 Motor Yağı

Renault Captur kac motor?

3 farklı benzinli motorla Türkiye’ye gelen yeni Captur ‘de, 100 beygirlik 1.0 TCe motor 5 ileri manuel vitesle sunuluyor. 7 ileri otomatik EDC şanzımanla sunulan 1.3 litrelik TCe motorlardan ilki 130, ikincisi ise 155 beygir gücünde.

Captur hangi marka?

Renault Captur Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından üretilen bir mini-crossover’dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *