Hızlı Cevap: Araba Kiralamak Ne Kadar?

Türkiyede araba kiralamak ne kadar?

Türkiye içinde bir aylık araç kiralama fiyatı ne kadardır? Türkiye içinde kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak aylık ₺ 8.731 (günlük ₺ 291) tutmaktadır.

Araç kiralama tek yön ücreti ne kadar?

Tek yön araç kiralama ücreti Tek yönlü araç kiralama ücreti firmadan firmaya değişir. Örneğin bir firmada bu ücret 100 lirayken diğer firmada 150 lira olabilir.

AVIS Rent a Car kimin?

Araba Kiralarken Gerekli Evrakların Hazırlanması Sürücü belgesi ve yaş sınırı. Sürücü belgesinin en az iki yıllık olması gerekir. İkametgâh belgesi, Kiralayan adına kayıtlı, adresini de gösteren herhangi bir fatura.

Araç kiralama ne kadar gider yazilir 2021?

2021 yılında uygulanacak tutarlar 29 Aralık 2020 Tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan 313 No.lu Gelir Vergisi Genel Tebliğinde belirlenmiştir. Buna göre, Binek otomobil kiralanması durumunda aylık 6.000 TL ye kadar olan tutar gider olarak dikkate alınabilecek.

Kimler araç kiralayabilir?

Orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 28 yaşında olmanız gerekiyor. 18-21 yaşında olan sürücüler için bazı tedarikçilerimiz genç sürücü sigortası ile birlikte bu yaş aralığına kiralama yapabilmektedir.

Araç kiralama depozito nedir?

Araç kiralarken alınan depozitonun, araç kiralama sırasında oluşabilecek maddi hasarları karşılamak için teminat olarak alındığını ifade eden Vivi Araç Kiralama Genel Müdürü İbrahim Yılmaz, ” Araç kiralarken alınan depozito, kiralayan kişinin araçta meydana getirebileceği hasar veya aracı kiralayan kişinin trafik

You might be interested:  Sık sorulan: Özürlü Raporu Ile Araba Nasıl Alınır?

Sıxt rent a car kaç şubesi var?

Almanya’nın ilk rent a car firması olarak, kuruluş öykümüz 1912 yılına uzanıyor. Sektörün dünya çapındaki en köklü firmalarından biri olarak bugün; yaklaşık 110 ülkede, 2100’ü aşkın şubemizle faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Tek yön ücreti ne demek?

Tek yön ücreti kiralık aracı teslim aldığınız lokasyondan farklı bir lokasyonda iade etmek istediğinizde oluşur. Örneğin kiralık aracı İstanbul Atatürk Havaalanından teslim alıp İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından iade etmek istediğinizde iki lokasyon arasındaki mesafeye göre KM başına ücret alınır.

Avis genç sürücü nedir?

21-27 yaş aralığında ve 3 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek lüks gruptan araç kiralayabilirler.

Sixt rent a car sahibi kim?

Sixt Türkiye, Sixt rent a car Türkiye isim hakkı sahibi olan ARTI Seyahat A.Ş. kuruluşudur. Sixt rent a car Türkiye isim hakkı sahibi olan ARTI Seyahat A.Ş. 1992 yılında kurulmuştur.

Avis hangi ulkenin?

Koç Topluluğu’nun otomotiv sektöründeki ilk yatırımı olarak 1928 yılında kurulmuş olan Otokoç Otomotiv’in çatısı altında faaliyet gösteren küresel araç kiralama markası Avis, Türkiye’nin ilk araç kiralama markasıdır.

Avis Türk mü?

Türkiye ‘nin ilk araç kiralama şirketi Avis Türkiye, 1974’te Koç Holding bünyesinde kuruldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *