Hızlı Cevap: Araba Kiraları Ne Kadar?

Türkiyede araba kiralamak ne kadar?

Türkiye içinde bir aylık araç kiralama fiyatı ne kadardır? Türkiye içinde kiralık bir aracın fiyatı, ortalama olarak aylık ₺ 8.731 (günlük ₺ 291) tutmaktadır.

Rental Cars güvenilir mı?

Rentalcars.com platformu üzerinden araba kiralamak oldukça basit ve güvenilirdir. Rentalcars, deneyimini ve milyonlarca memnun müşterisini kullanarak her bir kullanıcısına her daim en iyi fiyatta, en kaliteli ve en güvenilir araç kiralama servisini sunmayı amaçlamaktadır.

Enterprise kaç aracı var?

Günümüzde, 100 bin çalışanı ile 90’dan fazla ülkede yer alan ve toplamda 2 milyonu aşan ayrıcalıklı araç filosu ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Kimler araç kiralayabilir?

Orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 28 yaşında olmanız gerekiyor. 18-21 yaşında olan sürücüler için bazı tedarikçilerimiz genç sürücü sigortası ile birlikte bu yaş aralığına kiralama yapabilmektedir.

Araç kiralama depozito nedir?

Araç kiralarken alınan depozitonun, araç kiralama sırasında oluşabilecek maddi hasarları karşılamak için teminat olarak alındığını ifade eden Vivi Araç Kiralama Genel Müdürü İbrahim Yılmaz, ” Araç kiralarken alınan depozito, kiralayan kişinin araçta meydana getirebileceği hasar veya aracı kiralayan kişinin trafik

Araç kiralama ne kadar gider yazilir 2021?

2021 yılında uygulanacak tutarlar 29 Aralık 2020 Tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan 313 No.lu Gelir Vergisi Genel Tebliğinde belirlenmiştir. Buna göre, Binek otomobil kiralanması durumunda aylık 6.000 TL ye kadar olan tutar gider olarak dikkate alınabilecek.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: 2 El Otomatik Vites Hangi Araba Alınır?

Araba kiralarken nelere dikkat etmek gerekir?

1)İhtiyaçlarınızın Farkında Olun

  • 2)Size Yakın Lokasyonlardan Kiralama Yapın.
  • 3)Fiyat Avantajlarından Faydalanın.
  • 4)Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın.
  • 6)Sigorta ve Sözleşmeyi Dikkatli Okuyun.
  • 7)Kiralayacağınız Aracı Detaylı Kontrol Edin.

20 yaş araç kiralayabilir mi?

Yani 19-21 yaş aralığında ve ehliyeti 1 yılı doldurmuş olan kişiler genç sürücü ücreti ödeyerek oto kiralama yapabilirler.

Yolcu360 güvenilir mi?

Yolcu360 şu güne kadar Turkcell, TEB, D-Smart, Zubizu gibi pek çok marka ile işbirliklerinde bulunmuş ve güvenilir bir rezervasyon kanalı olarak kullanıcılarına sürekli güncellenen avantajlar sunmuştur.

Enterprise nerenin malı?

Enterprise Rent-A-Car, 1957 yılında kurulan Enterprise Holding bünyesindeki araç kiralama şirketidir. 85 ülkede 9 bin ofisiyle hizmet vermektedir. Amerika merkezli Enterprise Holding, 2007 yılında National Car Rental ve Alamo markalarını satın aldı.

Tek yön ücreti ne kadar?

Tek yön ücreti kiralık aracı teslim aldığınız lokasyondan farklı bir lokasyonda iade etmek istediğinizde oluşur. Örneğin kiralık aracı İstanbul Atatürk Havaalanından teslim alıp İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından iade etmek istediğinizde iki lokasyon arasındaki mesafeye göre KM başına ücret alınır.

Alamo kimin?

2007 Alamo, bugün aynı zamanda Enterprise Holdings’in sahibi ve işletmecisi olan St. Louis Taylor Ailesi tarafından satın alındı ve self-servis kiosklarının başarısı için Budget Travel dergisinin “Extra Mile Award” ödülünü kazandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *