Hızlı Cevap: Dacia Sandero Stepway Nasıl Bir Araba?

Stepway hangi marka?

Dacia, tamamen yenilenen B-HB segmentindeki temsilcisi Sandero ve B-SUV segmentinin yeni oyuncusu Sandero Stepway ile tüketicilere bir otomobilde olması gereken tüm özellikleri sunuyor.

Dacia Sandero neden ucuz?

Sandero, çok güçlü motorlara sahip olmadığı için arka tekerleklerde kampana fren ile idare edebiliyor. Dacia Sandero neden çok ucuz sorusunun cevabı onun amacında gizli: “En uygun fiyatlara çekici bir otomobil alternatifi sunabilmek.” Yani aslında ucuz ve vasat değil, uygun ve yeterli.

Dacia Sandero Stepway SUV mu?

MACERACI SUV RUHU. Dinamik ön tasarımı, yepyeni jantları ve yerden yüksekliği modele güçlü bir SUV duruşu kazandırıyor. Yeni Y şeklindeki ışık imzalı LED farlar, ön tasarıma kattığı derinlik sayesinde modelin karakterini daha da güçlendiriyor.

Sandero ne demek?

Dacia Sandero, 2007 yılından bu yana Fransız otomobil üreticisi Renault ve Renault’un ikinci üreticisi olan Roman otomobil üretici Dacia tarafından tasarlanan, geliştirilen ve pazarlanan B segmenti hatchbacktir. Sandero, Renault’un Avrupa dışında boy gösteren ilk otomobili olma özelliğini taşır.

Dacia hangi ülkeye aittir?

Dacia ‘nın misyonu modern, sağlam aile otomobillerini Romanya’daki herkes için ulaşılabilir hale getirmekti. Dacia bir Renault Grubu markası haline geldi.

Dacia Sandero hangi segment?

Yeni Sandero ailesiyle Dacia olarak yeni bir segmentte de yer alacağız. Yeni Sandero B-HB segmentinde de rekabet etmeye devam ederken, Yeni Sandero Stepway ile artık B-SUV segmentinde de söz sahibi olacağız.

You might be interested:  Elektrikli Araba Ne Kadar Yakar?

2021 Sandero Stepway ne zaman gelecek?

Nisan 2021 itibariyle Dacia Sandero ve Sandero Stepway ailesinin yeni nesil ürünlerinde ilk bölge teslimatlarının başlaması planlanıyor.

Dacia Sandero Stepway kaç motor?

Sürüş konforu Yeni nesil xtronic 2 pedallı otomatik vites kutusuyla donatılan bu 3 silindirli 90 bg turbo motor, rahat kalkış yapmanıza ve esnek hızlanma deneyimine ve yumuşak vites geçişlerine olanak tanır.

Dacia Sandero Stepway far ayarı nasıl yapılır?

Dacia Far Ayarı Nasıl Yapılır?

  1. Aracın kaputunu açın,
  2. Farların olduğu bölgede kısa farların tam yanında ya da modeline göre üstünde küçük birer civata deliği göreceksiniz,
  3. Buradan manuel bir şekilde alyan anahtarı kullanarak ayar yapabilirsiniz.

Dacia Sandero Stepway kaç hava yastığı var?

Far sensörünü standart olarak sunan Dacia, 6 hava yastığı ve hız sınırlayıcı için ekstra ücret istemezken üst paketlerde yağmur sensörünü de fiyata dâhil yapmış.

Sandero Stepway hangi ülkenin?

Dacia, 1966 yılında Romanya hükümetinin açmış olduğu ihale sonucu kurulmuş, adını Romanya topraklarının eski adı olan Daçya’dan alan, 1999 yılında Renault bünyesine geçen Romanyalı otomobil üreticisi. Ayrıca Renault’un Romanya’daki markasıdır.

Sanderonun otomatik vitesi var mı?

Dacia neden amiral gemisi önce Duster’da değil de Sandero ‘da otomatik vites seçeneğini getirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *