Hızlı Cevap: Eskişehir Araba Pazarı Hangi Gün?

Eskişehir araba pazarı nereye kuruluyor?

Yıl Mahallesi’nde yer alan Oto Center bitişinde hizmet veren Açık Oto Pazarı, ikinci el otomobil alım satımı yapmak isteyen vatandaşların, her türlü mevsim koşulu altında hizmet almalarını sağlayacak şekilde düzenlendi.

Araba pazarı kaça kadar açık?

Sabah 8-9 arası gidilir.

Balıkesir araba pazarı ne zaman?

Balıkesir ‘de her hafta sonu pazar günleri kurulan araba pazarı, saat 9.00 ‘da açılıp öğleden sonra 13.30 ‘a kadar açık durmktadır.

Kemalpaşa oto pazarı hangi günler açık?

Yeni normalleşme ile birlikte her Cumartesi günü hizmetinizdeyiz.

Ankara oto pazarı ne zaman?

Ankara ‘daki oto pazarları içinde en büyüğü ve en çok ün kazanan araba pazarı Yenimahalle Pazarı ‘dır. Her türlü araç alınır satılır. Pazar günü kurulmaktadır.

Kayseri araba pazarı hangi gün kuruluyor?

İlçemizdeki ticareti canlandırmak için belediye olarak, her Cumartesi günü olmak üzere 2. el oto pazarı açtık. Bilindiği üzere Kayseri ‘de Pazar günleri oto pazarı kuruluyor. Bizde oto pazarı için Cumartesi gününü belirleyerek, çevre il ve ilçelerden satıcılarımızın buraya gelmelerini istedik.

Izmir Kemalpaşa oto pazarı hangi gün?

1998 yılında kurulan Kemalpaşa ‘daki İzmir Birleşik Oto Pazarı sadece pazar günleri 07.30 ile 19.00 arası açık.

Bursa Açık Oto Pazarı Açıldı mı?

Korona virüs salgının başından bu yana çok az açık kalan Bursa ikinci el oto pazarı yeni normalleşme ile birlikte aylar sonra tekrar açıldı. Korona virüs salgını ile birlikte alınan tedbirler kapsamında kapatılan Bursa oto pazarı aylar sonra tekrar açıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *