Hızlı Cevap: Magnum Araba Çekilişi Ne Zaman?

Magnum Porsche vergisi ne kadar?

2 kişi 1 milyon 601 bin 283 lira değerinde Porsche Taycan kazanacak. Aracı teslim alabilmeniz için 2 hafta içerisinde ödemeniz gereken vergi 318 bin 716 lira.

Algida çekiliş ne zaman?

Çekiliş, 09.09.2020 tarihinde, saat 10.00’da Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri, Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han No:14 D: 29 Şişli – İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Magnum çubuğunu saklamak gerekir mi?

Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün çubuğunun ibraz edilmesi isteneceğinden talihliler açıklanana kadar şifreli çubuğu okunabilir şekilde saklamanız gerekmektedir.

Magnum araba satılır mı?

Magnum Porsche modeli olarak Porsche Cayman Magnum Edition 1988 cc 300 HP Benzinli 2018 model araba kazanacak. İlan edilen Magnum Porsche 2018 fiyatı ise 130.084 Euro olarak açıklanmış durumda. Yani 5 Temmuz 2018 kuru ile hesaplarsak Magnum Porsche kazananlar 701 bin 152 liralık ödülün sahibi olacaklar.

Porsche’un vergisi ne kadar?

Elektrikli araç üretimi teşvik edilirken diğer yandan vergi ayarlamasına gidilmesi doğrudan milyonluk lüks ve ultra lüks araçları ilgilendiriyor. Buna göre matrahı 1.5 milyon lira olan bir Porche’ un 225 bin lira olan vergisi 900 bin liraya çıktı. Porche’u olan 675 bin lira daha fazla vergi ödeyecek.

Algida Classic çekiliş 2020 ne zaman?

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 09.10. 2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.

You might be interested:  Araba Kimin Üzerine Kayıtlı?

Classic dondurma çekilişi ne zaman?

Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır? Çekiliş, 09.10.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Magnum Yakut nedir?

Magnum Yakut, dünyanın dördüncü tür çikolatası Ruby’yi tüketicileri ile buluşturuyor. Pembe rengi ile diğer çikolatalardan ayrılan Ruby, Magnum yakutun ana aromasını oluşturur. Magnum ‘un 3 yıl süren çalışmaları sonucu keşfedilen ve işlenen Ruby kakao çekirdekleri, gıda boyası veya renklendirici içermez.

18 yaşından küçükler çekilişe katılabilir mi?

g) Onsekiz yaşından küçük olanların düzenlenen piyangoya katılamayacakları, katılmış olsalar dahi kazandıkları ikramiyelerin verilmeyeceği uyarısına piyangoya ilişkin ilan, reklam ve duyurularda açıkça yer vermemek.

Çekiliş arabaları satılır mı?

Çekilişten araba çıkması durumunda aracı kullanabilmek veya satabilmek için ruhsatı üzerinize almanız, motorlu taşıtlar vergisini ödemeniz ve trafik sigortasını da yaptırmanız gereklidir. Bunun dışında arabanın ruhsat işlemleri, motorlu taşıtlar vergisi, sigortası, plaka ücreti gibi ücretlerin tamamı size aittir.

Magnum şifre gönderme paralı mı?

Magnum çekilişine katılmak için Magnum çubukları üzerindeki şifreleri göndermeniz gerekiyor. Şifre girişlerini aşağıdaki linkten ÜCRETSİZ olarak yapabilirsiniz. Ayrıca 2992’den SMS ile de katılım yapılabiliyor. 2021 yılı Magnum Çekilişi sonucunda 2 kişi Porsche Taycan otomobil kazanma şansı yakalayacak.

Magnum Çekiliş hangi araba?

Çubuklardaki şifreyi SMS’le 2992’ye, magnum.com.tr adresinden veya AlgidaileKazan uygulamasından gönder, çekilişe katıl. 2 Porsche Taycan’dan birini kazanma şansı yakala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *