Hızlı Cevap: Suzuki Swift Nasıl Araba?

Suzuki Swift hangi motoru kullanıyor?

Yeni Suzuki Swift motorunda 1,2 litrelik atmosferik motor görüyoruz. 90 beygir gücündeki bu yapı, dualjet benzinli motorla sunuluyor. 5 ileri manuel ya da CVT şanzıman seçenekleri var.

Suzuki Swift Hybrid ne kadar yakar?

Suzuki ‘nin resmi verilerine göre Swift, ortalama 100 kilometrede 4.1 litrelik yakıt tüketimine sahip.

Suzuki araç nasıl bir araçtır?

Suzuki Motor Şirketi ya da kısaca Suzuki, Uzakdoğu ülkelerinden Japonya’nın otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir markasıdır. Marka Japonların en önemli ticari markaları arasında yer alır ve de dünyanın en büyük 10 otomobil üreticisinden biridir.

Suzuki Japon mu?

Suzuki Motor Anonim Şirketi, birçok farklı türde araç üreten Japon otomotiv üreticisi.

Suzuki sahibi kimdir?

Doğan Holding, Japon Suzuki ‘nin Türkiye’deki yeni distribütörü oldu. 1984 yılından bu yana Haco Şirketler Grubu tarafından temsil edilen Japon Suzuki artık Türkiye’de Doğan Holding bünyesinde faaliyet gösterecek.

Suzuki Swift çok yakar mı?

Fabrika verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 8.1 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 5.3 lt/100km ve ortalama olarak da 6.3 lt/100km yakıt tüketiyor.

Suzuki hibrit ne kadar yakıyor?

4×2 çekişli Vitara Hibrit ve SX4 S-Cross Hibrit, WLTP verilerine göre 100 km’de 5.7 litrelik ortalama yakıt tüketimi değeriyle dikkat çekerken, Vitara Hibrit 4×4 ise 100 km’de ortalama 6.2 litrelik yakıt tüketimiyle yine öne çıkıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sahibinden.Com Araba Ilanı Nasıl Verilir?

Suzuki yi kim aldı?

Bayilik ve altyapı çalışmalarına girişen BD Otomotiv Doğan Grubu ile birlikte hareket ederek 2016’da harekete geçme kararı aldı. 2015 Frankfurt Motor Show’da yeni modellerini tanıtan Suzuki, Avrupa için yenilediği HB aracının perdesini açtı. Yeni Baleno 5 kapılı hatchback 2016 ilkbaharında Avrupa’da satışa çıkacak.

Suzuki Jimny nerede üretiliyor?

Bu rakam Suzuki Motor Corporation’ın Macaristan’daki üretim tesisinde yıllık 50 bin ünite planının çok üzerinde.

Suzuki nın anlamı nedir?

‘ Suzuki ‘ ve ‘Isuzu’ Japonca. İkisinin de ‘suzu’ tarafı ‘çan, zil’ demek. ‘ Suzuki ‘ nin anlamı çan ağacı. ‘Isuzu’ ise ‘elli çan, elli zil’ demekmiş.

Suzuki Maruti hangi ülkenin?

Maruti Suzuki India Limited (MSIL), Hindistan merkezli bir otomotiv şirketidir.

Peugeot kime ait?

Peugeot, Fransız otomobil, bisiklet ve motosiklet markası, günümüzde PSA Peugeot Citroën`in bir parçasıdır. 1810 yılında el aletleri ile üretime başlamıştır, 1890 yılından bu yana da otomobil üreticisidir. Türkiye’deki ticari faaliyetlerini Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. şirketi üzerinden yürütmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *