Hızlı Cevap: Yaparsın Aşkım Hangi Araba?

Ben bilmem eşim bilir hangi marka araba Veriyor 2020?

FOX TV daha önce de araba kazanmış yarışmacıların (10-20 yarışmacı gibi) hepsine bir arada toplu törenle arabalrını teslim ediyor. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen araç Hyundai İ20 2019 model arabadır… Efsaneler özlenir, efsaneyse mutlaka geri gelir!

Yaparsın aşkım hangi takım kazandı?

Bugün, FOX TV’de yeni bölümde İlker’in Çiftliği’nde Yaparsın Aşkım devam ediyor. Çiftçilerin yarıştırıldığı Yaparsın Aşkım programının ödülü traktör! Yaparsın Aşkım traktör ödülü çiftçi çiftlere derman olacak! Traktörü kazanan Huriye ve Süleyman çifti oldu.

Ben bilmem eşim bilir araba markası nedir?

Elemelerden sonra geriye finale kalan 2 çift başa baş bir yarış sonrasında Ufuk Özkanın heyecanlı anlatımı ve sunuculuğu ile 2018 model bir Suzuki Vitara arabaya kavuşacak.

Yaparsın aşkım bitti mi?

Yaparsın Aşkım yayın Akışından Çıkarıldı! Fox Tv’nin başarılı yapımlarından pervasız Yapım tarafından hazırlanan ve sunuculuğunu ünlü ve başarılı oyuncu İlker ayrık’ın sunduğu yaparsın Aşkım ani ve şok bir kararla kanal tarafından yayın akışından kaldırıldı.

Ben Bilmem Eşim Bilir arabaya kaç kişi sığar?

Yeni sezona yeni dekor ve yeni oyunlarla giren Ben Bilmem Eşim Bilir ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatıyor. Esin Tokal – Murat Döldüş çifti arabaya tam 17 kişi yerleştirerek bir önceki 16 kişi rekorunu kırdı. Bu oyunu kazanan çift, sıfır kilometre arabanın sahibi oldu.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Uzaktan Kumandalı Araba Pili Nasıl Yapılır?

Ben Bilmem Eşim Bilir Denise kaçıncı bölüm?

Bölüm. Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı ” Ben Bilmem Eşim Bilir “in bu bölümünde; Denise Horgan- İlkay Yayım, Derya- Metin Yeşil, Zeynep- Aziz Aykut, Özgü- Mehmet Ali Çetindağ çiftleri yarışacak.

Yaparsın aşkım yeni bölümü ne zaman?

YAPARSIN AŞKIM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? Sevilen TV programı Yaparsın Aşkım 20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 20.00’de FOX TV’de yayınlanacaktır.

Yaparsın aşkım hangi arabayı Veriyor 2021?

Yaparsın Aşkım yarışmasında ödül olarak verilen arabalar 15 Haziran 2019 tarihine kadar Hyundai markasının i20 modeliydi. Ancak 15 Haziran 2019 Cumartesi günkü yarışmadan itibaren Citroen Berlingo ticari araç veriliyor. Aracın sıfır fiyatı piyasada 102 bin liradan başlıyor.

Yaparsın aşkım traktör markası nedir?

Televizyon dünyasının en renkli yarışma programları arasında yer alan Yaparsın Aşkım, yeni sezonun ilk bölümünde konsept değişikliğine giderek çiftçileri yarıştırdı. 4 çiftin büyük ödül New Holland marka traktör için kıyasıya mücadele ettiği yarışmayı Huriye ve Süleyman çifti kazanarak, traktörün sahibi oldu.

YaparsınAşkım çiftçiler ne zaman?

# YaparsınAşkım ‘ın yeni bölümünde çiftçiler yarışıyor, kazanan evine traktörle dönüyor! Çarşamba 20.00’de FOX’ta.

Bugün FOX’ta YaparsınAşkım var mı?

# YaparsınAşkım, damatların, kayınpederlerine karşı yarışacağı yepyeni bölümüyle BU AKŞAM 20.00’de FOX ‘ ta!

YaparsınAşkım PUBG saat kaçta?

Yaparsın Aşkım X PUBG Mobile ile ünlü çiftler yarışırken bir yandan da PUBG Mobile yeteneklerini konuşturacaklar. İlker Ayrık’ın sunumu ile gerçekleşecek olan özel program 14 Şubat saat 19:00 itibariyle PUBG Mobile Türkiye’nin YouTube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *