Honda Hrv Nasıl Bir Araba?

Honda Hrv üretilmiyor mu?

Honda yeni HRV sadece hibrit motorla satılmayacak. Hibrit desteği olmayan önden çekişli 1.5 atmosferik motor seçeneği de araçta yer alacak. Yeni HR-V ‘nin 2021 yılının sonunda Avrupa’da satışa sunulacağı Honda Türkiye tarafından resmi olarak açıklandı.

Honda Hrv çok yakar mı?

Honda HR-V 1.5 i-VTEC İnceleme Aracın ağırlığı 1312 kg ve bagaj hacmi 478 litre. Araç Euro 6 emisyon standardına sahip. Yakıt deposu hacmi 50 litre. Fabrika verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 7.1 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 4.9 lt/100km ve ortalama olarak da 5.7 lt/100km yakıt tüketiyor.

Honda Hrv hangi şanzımanı kullanıyor?

0-100 km/s hızlanmasını CVT şanzımanla ve Executive adı verilen yüksek donanım paketiyle 11.4 saniyede tamamlayan HR-V, 187 km/s’lik maksimum hıza erişebiliyor.

Honda Hrv SUV mu?

Honda HR-V Sport, 182 beygir güç, 220 Nm tork üretebilen, turbo beslemeli, 1.5 litre hacimli i-VTEC benzinli turbo motoru ile sürüş performansı isteyen kompakt SUV severlerin tüm beklentilerini karşılarken sportif değişimlerle yenilenen iç ve dış görüntüsü ile de dikkat çekiyor.

Honda Hrv 2022 ne zaman gelecek?

Açıklanan bilgilere göre iddialı biçimde yenilenen Honda HRV, 2022 model olarak Avrupa’da 2021 yılının sonunda satışa sunulacak.

You might be interested:  Sık sorulan: 70000 Tl Ye Hangi Araba Alınır 2016?

Honda HRV ile CRV arasında ne fark var?

Honda HR-V Vs. Honda CR-V Karşılaştırması! HR-V modelinin CR-V modeline kıyasla 100″e daha erken ulaşması araç boş ağırlığından kaynaklanmaktadır. HR-V modeli CR-V aracından 217 kilogram daha hafiftir. HR-V modeli yakıt tüketiminde daha verimli bir motor sunarken, CR-V modeli daha geniş bagaj alanı sunmaktadır.

Honda Hrv hangi ülkede üretiliyor?

Japonya, Endonezya, Arjantin, Brezilya ve Meksika’da üretilen HR-V, üretimi 2006 yılında noktalanan ilk jenerasyondan farklı olarak sadece önden çekişli üretilecek.

Honda Hrv benzin deposu kaç litre?

Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 50 litrelik deposu ile şehir içinde 6.30 lt/100km, şehir dışında 4.80 lt/100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 5.30 lt/100km sahiptir.

Honda Civic hangi şanzımanı kullanıyor?

CVT şanzımanın kullanıldığı modeller arasında Honda Jazz, Honda City, Honda Civic, Nissan Micra, Nissan Pulsar, Subaru Forester, Subaru Impreza, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Auris, Renault Koleos gibi araçlar var.

Honda CRV hangi şanzımanı kullanıyor?

Honda en çok beğenilen ve oldukça sadık bir müşteri kitlesi olan CR-V sonunda ülkemiz için en iyi kombinasyonla piyasaya verildi. 1.6 litre dizel ve 9 ileri tork konvektörlü şanzımanla.

Honda Accord hangi şanzımanı kullanıyor?

Bunun ötesinde Honda, Accord ‘u iki motor ve üç şanzıman seçeneği ile satacak: 1.5 litre turbolu motor CVT veya altı ileri manuel şanzıman ile alınabilirken, 2.0T ise 10 ileri otomatik veya altı ileri manuel şanzıman ile tercih edilebiliyor.

Honda Hrv dizel mi?

Yeni Honda HR-V motor özellikleri Benzinli ünite ile birlikte dizel ve hibrit seçeneklere de sahip olmalı. Bu motor seçeneği açıklanan fabrika verilerine göre 6600 d/d’de 130 HP güç, 4600 d/d’de 155 Nm tork üretiyor.

You might be interested:  FAQ: Araba Satış Işlemleri Ne Kadar Tutar?

Honda Hrv kac motor?

Araç 3 veya 5 kapılı ve 1,6 litrelik motor bulunuyor. Otomatik şanzıman seçeneği de bulunan araç 112 hp güç ve 147 Nm torka sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *