Okuyucular soruyor: Boş Paket Araba Ne Demek?

Style paket ne demek?

3.500 TL daha yüksek bedeli ile alınabilen Style paketinde ise Trend X donanım seviyesine ek olarak gecikmeli sönen ön farlar, elektirikli, ısıtmalı, sinyalli, katlanabilir yan aynalar, yan perde hava yastıkları, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, otomatik kararan iç dikiz aynası, ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı

Araçta Full Paket ne demek?

Full paket veya dolu paket arabanın en üst versiyon olduğunu belirtmek için kullanılır. Araç sahipleri bu tanımlamaları yaparak arabalarının çok sayıda özelliğe ve teknolojiye sahip olduğunu kısa bir şekilde özetlemiş olurlar.

Araba paketleri ne anlama geliyor?

Araç satın alımlarında araçta bulunan ek özelliklerin olması tüm bu donanımlara ek olarak alıcının isteği ile satıcı tarafından o araç için opsiyonel olarak sunulan diğer donanımların da isteğe bağlı olarak tercih edilen donanımların yüklenmiş haline donanım paketi denir.

Baz paket ne demek?

Rahat Konuşma Baz Paket ile aylık her yöne 50 dakika konuşabilirsiniz. Paketten, son 30 günde yeni tesis/numara taşıma ile gelmiş veya faturasızdan faturalıya geçmiş veya bireyselden kurumsala devredilmiş faturalı hatlar faydalanır.

Volkswagen en full modeli hangisi?

Özellikle sık sorulan Passat en dolu modeli hangisi sorusuna yanıt olarak Exclusive’ı yanıt verebiliriz. Fiyat olarak ciddi fark çıkarması ve özel siparişle geliyor olması sebebi ile diğer donanımlara göre daha az satmaktadır.

You might be interested:  Sık sorulan: Araba Fiyatları Hangi Aylarda Düşer?

Araç hangi paketi nasıl öğrenebilirim?

Donanım paketlerini öğrenmek için Türkiye Sigortacılar, Reasürans ve Emeklilik Şirketler Birliği (TSB) kasko değer listesini kontrol etmek pratik bir seçenektir. Burada aracın model ismi ve motor hacmi ile donanım paketlerini görebilirsiniz.

Araçlarda opsiyonel donanım ne demek?

Bir araçta bulunması zorunlu olmayan ama sürüşü çok daha keyifli ve güvenli kılan tüm özellikler opsiyonel donanım olarak tanımlanır. Bunun dışında günlük hayatta da sıklıkla kullanılan bu kelime, bir kişinin zorunluluğa değil tamamen isteğe bağlı olan beklentiler demektir.

Arabada donanım ne demek?

“ Donanım ” kelimenin tam anlamıyla arabanızın süslemelerine atıfta bulunabilse de donanım paketi seviyesi ( donanım paketi de denebilir), belirli bir yapılandırmaya sahip belirli bir modelin versiyonudur.

Sanruflu ne demek?

Halk arasında araba sanrufu olarak da bilinen bu terimi tavan penceresi olarak çevirmek mümkün. Elektrikle çalışan ve pratik bir kullanıma sahip olan sanruflar, tek bir dokunuşla açılabiliyor. Kademeli olarak açılan bu cam bölmelerde dilerseniz pencereyi tamamen açabilir veya küçük bir aralık bırakabilirsiniz.

Araç güvenlik paketi ne demek?

Sürekli gelişim gösteren teknoloji ve bilimin nimeti olan araçlarda güvenlik paketi adından da anlaşılacağı üzere hem aracı hem de şoförü anlık tehlike arz edebilecek durumlarda en az hasarla kurtarmaya yönelik geliştirilen sistemlerdir.

Opel Astra en üst paketi hangisi?

Astra modelinde en üst donanım paketi cosmo dur.

Comfort paket ne demek?

Araç kredisi ile periyodik bakım masraflarının tek bir ödeme planı altında müşterilere sunulmasıdır. Konfor Paket ‘ini Skoda marka araçlarda kullanabilirsiniz.

Arabada Comfortline ne demek?

Comfortline paketlerde ekstra olarak gelen radyon ekranı genişliği, jant büyüklüğü, kol dayama, aydınlatma ve iç mekan yaşam alanı malzeme kalitesi daha düşük Trendline paketlere göre daha zengindir.

You might be interested:  Sık sorulan: Türkiyede En Ucuz Araba Hangi Ilde?

Sıfır araç alırken zorunlu trafik sigortasını kim öder?

Sıfır araç satın alındığında veya ikinci el araç devredildiğinde araç sahibi tüm yükümlülükleri üstlenmiş olur. Böylece sigorta işlemlerini gerçekleştirmek de aracın yeni sahibinin sorumluluğundadır. Trafiğe çıkmadan önce zorunlu trafik sigortasının yaptırılması gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *