Sık sorulan: Ben Bilmem Eşim Bilir Ne Marka Araba Veriyor?

Ben Bilmem Eşim Bilir hangi marka araba Veriyor 2020?

FOX TV daha önce de araba kazanmış yarışmacıların (10-20 yarışmacı gibi) hepsine bir arada toplu törenle arabalrını teslim ediyor. Yaparsın Aşkım yarışmasında verilen araç Hyundai İ20 2019 model arabadır… Efsaneler özlenir, efsaneyse mutlaka geri gelir!

Ben Bilmem Eşim Bilir arabaya kaç kişi sığar?

Yeni sezona yeni dekor ve yeni oyunlarla giren Ben Bilmem Eşim Bilir ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatıyor. Esin Tokal – Murat Döldüş çifti arabaya tam 17 kişi yerleştirerek bir önceki 16 kişi rekorunu kırdı. Bu oyunu kazanan çift, sıfır kilometre arabanın sahibi oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir nerede çekildi?

Ben Bilmem Eşim Bilir, Kanal D’de yayınlanan bir yarışma programı. Yarışmanın sunuculuğunu İlker Ayrık yapmaktadır. İstanbul’da çekilmektedir.

Ben Bilmem Eşim Bilir Denise kaçıncı bölüm?

Bölüm. Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı ” Ben Bilmem Eşim Bilir “in bu bölümünde; Denise Horgan- İlkay Yayım, Derya- Metin Yeşil, Zeynep- Aziz Aykut, Özgü- Mehmet Ali Çetindağ çiftleri yarışacak.

Yaparsın aşkım hangi marka araba?

Yaparsın Aşkım yarışmasında ödül olarak verilen arabalar 15 Haziran 2019 tarihine kadar Hyundai markasının i20 modeliydi. Ancak 15 Haziran 2019 Cumartesi günkü yarışmadan itibaren Citroen Berlingo ticari araç veriliyor. Aracın sıfır fiyatı piyasada 102 bin liradan başlıyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Hangi Araba Alınır 2017?

Yaparsın aşkım ödül ne?

Bugün, FOX TV’de yeni bölümde İlker’in Çiftliği’nde Yaparsın Aşkım devam ediyor. Çiftçilerin yarıştırıldığı Yaparsın Aşkım programının ödülü traktör! Yaparsın Aşkım traktör ödülü çiftçi çiftlere derman olacak! Traktörü kazanan Huriye ve Süleyman çifti oldu.

Bir arabaya kaç kişi sığar?

Pakistan’ın güneyindeki Karaçi kentinde bir küçük otomobile 19 kişi binerek, bu alanda 18 kişi olan rekoru kırdı. Grup böylece Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı. Karaçi Dil Okulu’nda eğitim gören 19 öğrenci, Guinness Rekorlar Kitabı Pakistan yetkilileri gözetiminde, bir araca sığmayı başardı.

Ben Bilmem Eşim Bilir damla kim?

DAMLA ERSUBAŞI KİMDİR? Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü okudu. “Her Halimle Sev Beni” dizisinde Zeynep, 2014’te Sabit Kanca 2 filminde Zeliş karakterlerini canlandırdı. Damla Ersubaşı bir dönem “ Ben Bilmem Eşim Bilir ” adlı yarışma programında da asistanlık yaptı.

Ben Bilmem Eşim Bilir Kütük kaç kg?

İlk oyununda beyler 25 kg ağırlığındaki kütüğü en uzun süre havada tutmak için çabalayacak. İkinci oyunda bayanlar “Mıncık Mıncık” oyununu oynanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *