Sık sorulan: Peugeot Nasıl Araba?

Peugeot nasıl bir arabadır?

Peugeot, Avrupa Birliği’nin kurucu üyelerinden biri olan Fransa’nın otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ticari markalarından biridir. Marka ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sunar. Peugeot, Fransa’nın en büyük otomobil üreticisi konumundadır ve Avrupa’da da ilk 3’te yer alır.

Peugeot hangi modeli iyi?

Cenevre Otomobil Fuarı bu yıl koronavirüs nedeniyle internet üzerinden yapılan tanıtımlarla gerçekleştirildi. Bu nedenle Car of the Year ya da Türkçesiyle Yılın Otomobili yarışmasının sonuçları da internet üzerinden duyuruldu. Yarışmanın sonucuna göre 2020’nin en iyi otomobili Peugeot 208 oldu.

308 nasıl bir araba?

Peugeot 308 Yorumları Ses yalıtımı, yol tutuşu, ara hızlanmaları gayet başarılı. Arka diz mesafesi iyi değil ama yeterli satılır bagajı çok iyi. 2016 d almıştım her yönü ile harika bir araç.Tekdezevantajı arka diz mesafesi.Onun dışında çok ama çok güzel.

Peugeot Motion Emotion ne demek?

Peugeot Hakkında Motion & Emotion, yani “Hareket ve Duygu” sloganı ile yola çıkan otomobil markası Peugeot, 1810 yılında Jean-Pierre Peugeot ‘nun ailesi ile birlikte kurduğu endüstriyel kurum olarak karşımıza çıkmakta.

Peugeot partnerin en tutulan modeli hangisi?

En çok tutulanı PREMİUM PACK 1.6 HDI ve ZENİTH modeli olup full donanımdır.

Peugeot 301 de ne motoru var?

Özellikle ön bölümünde ciddi yeniliklerin olduğu otomobil, üç donanım ve iki motor seçeneği ie satılacak. 82 HP’lik 1.2 lt benzinli ve 92 HP’lik 1.6 lt dizel motora sahip olan 301 ‘de otomatik şanzıman seçeneği ülkemize gelmiyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Air Wick Araba Kokusu Nasıl Takılır?

Peugeot 301 üretim durdu mu?

PSA Grubu, İspanya Vigo’da yer alan fabrikasında üretime ara verme kararı aldı. Citroen C-Elysee ve Peugeot 301 üretiminin gerçekleştiği bu fabrikanın üretime ara vermesinin sebebi ise düşük talep! İki vardiya sonucunda günde 196 otomobil üretilen fabrikanın üretimi yüzde 40 oranında düştü.

308 ne kadar yakıyor?

Yakıt deposu hacmi 53 litre. Üretici verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 4.0 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 3.3 lt/100km ve ortalama yakıt tüketimi 3.5 lt/100km olarak belirtilmiş.

Peugeot 308 Hangi otomatik şanzıman?

Daha önce sarsıntılı geçişleri nedeniyle sıkça eleştiri alan tek kavrama otomatik şanzıman seçeneklerinin yerini alan yeni EAT6 tam otomatik şanzıman ve BlueHDi dizel motor kombinasyonuna sahip 308 modelini Edremit ile Çanakkale arasında son derece güzel bir parkurda yakından inceleme fırsatı buldum.

Peugeot i Cockpit nedir?

PEUGEOT i-Cockpit ® ile, SUV 3008 ve 5008 8 inçlik kapasitif dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilir ve konfigüre edilebilir head-up dijital gösterge paneli, bunun üstünde entegre kontrol mekanizmalarıyla birlikte kompakt bir direksiyon ve elektrikli otomatik vites kutusundan aldığı güçle seni %100 dijital bir dünyayı

3D i Cockpit nedir?

Ünlü Fransız otomobil markası Peugeot, yarının teknolojisi i- cockpit ‘i tanıttı. 208, 2008 ve 308 modellerindeki yeni kabin, sürüş zevkini maksimuma çıkarıyor. 3D navigasyon, eller serbest kullanım, metin mesajları okuma ve gönderme, sürüş destek sistemleri ve daha pek çok özellik i- cockpit ile sunuluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *