Sık sorulan: Sahibinden Araba Nasıl Koyulur?

Sahibinden com a ilan vermek ücretli mi?

Üyelik tamamen ücretsizdir. Bireysel sahibinden.com üyeleri, üyelik ücreti ödemedikleri gibi, bazı ilan kategorilerinde belli sayıda ücretsiz ilan yayınlayabilirler.

Sahibinden neden ilan veremiyorum?

Hatalı/eksik kimlik bilgileri ile ilan yayınlamak; sahibinden.com’da yayınlanan ilanlar kullanıcıların isimleriyle ile yayınlanır. Bu nedenle ad-soyad bölümünde ad-soyad yer almayan ilanlar reddedilir. Ad-soyad bilgilerinizi Bana Özel > Üyeliğim > Üyelik Bilgilerim kaydedebilirsiniz.

Sahibinden giriş nasıl yapılır?

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, en az 1 harf ve 1 rakam içermeli. Üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra, e-posta adresinize göndereceğimiz “Üyeliğinizi Onaylayın” e-postasında yer alan “Üyeliğimi Onayla” butonuna basarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Hürriyet Emlak ilan vermek ücretli mi?

Hürriyet Emlak, tüm üyelerine 1 ay ücretsiz kullanım hakkı sunuyor.

Sahibinden com üyelik ücreti ne kadar?

Sahibinden Kurumsal Üyelik Ücreti 470 TL.

Sahibinden com da ilan süresi ne kadar?

sahibinden.com’da ilanlarınız 6 saat içinde kontrol edilerek onaylanır veya reddedilir. Bu süre çalışma saatleri dışında ve hafta sonlarında farklılık gösterebilir. İlan yayınlama aşamasında en sık karşılaşılan hatalar aşağıdaki gibidir.

Sahibinden ilan süresi uzatma nasıl yapılır?

İlanım Pasif Oldu, Tekrar Nasıl Yayına Alabilirim?

  1. Bana Özel > İlan Yönetimi > İlanlar > Yayında Olmayan bölümünden yayından kaldırmak istediğiniz ilanı seçerek “Yayından Al” balantısını kullanarak.
  2. İlan Detay sayfasında İlan İşlemleri menüsünden “Yayınla” seçeneğini kullanarak.
You might be interested:  Araba Farı Temizleme Nasıl Yapılır?

Arabam com kaç ilan verebilirim?

arabam.com’a bireysel üyelerin 1 adet ilan vermesi ücretsizdir. Oto alım satımı yapan galeri ya da firmaların, motosiklet galerilerinin ve otomotiv şirketlerinin, yedek-parça- aksesuar firmalarının arabam.com’u ticari amaçlı kullanmaları ve ilan verebilmeleri için kurumsal üye olması gerekmektedir.

Sahibinden.com a ilan nasıl verilir?

sahibinden. com ‘da İlan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra İlan Ver linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ilanınıza en uygun üst ve alt kategorileri belirledikten sonra ‘Devam et’ linkini takip ederek diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Sahibinden ilan başlığına ne yazılır?

İlan başlığı, ilanınıza daha kolay erişilmesi ve alıcıların ürününüze dair kafalarında oluşabilecek tereddütleri önlemek açısından en önemli unsurlardan biridir. Unutmayın; alıcılar önce ilanınızın başlığını okurlar. Başlığa ürününüzü ifade eden ad, marka, model gibi tanımları uzun olmadan ve net şekilde yazmalısınız.

Let Go ücretli mi?

letgo olarak ilan yayınlarken satıcılardan ücret talep etmiyoruz. Kullanıcılarımızın satışlarından da herhangi bir komisyon almıyoruz. letgo uygulama içinde satın alınarak aktif edilen ilanı öne çıkarma seçeneğini sunar.

Sahibinden üyelik nasıl aktif olur?

Üyeliğiniz durdurulduysa ve sizden belge istendiyse, istenen belgeleri sadece [email protected] sahibinden.com* adresine göndermeniz gerekir. Belgeleriniz sahibinden.com’a ulaştıktan sonra gerekli incelemeler yapılır ve uygun bulunması halinde üyeliğiniz yeniden aktiflenir.

Sahibindende Kurumsal Üyelik nasıl alınır?

Kurumsal üyemiz olmak için öncelikle Kurumsal Üye Ol sayfamızdaki üyelik formunu doldurmanız ve e-posta adresinize göndereceğimiz e-postada yer alan “Üyeliğimi Onayla” butonuna basmanız gerekir.

Sahibinden dükkan nasıl açılır?

Üye girişinizi yaptıktan sonra Mağazalar Ana Sayfası bölümünde yer alan Mağaza Açmak İstiyorum bağlantısına tıklayarak bu konudaki ilk adımı gerçekleştirmiş olursunuz. Elbette her ticari işletme gibi Sahibinden.com’da mağaza açabilmeniz için sizden bir ücret talep edecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *