Smart Araba Ne Kadar?

Smart arabalar kaç kişilik?

Smart Markası’nın dört kişilik modeli olan forfour ismiyle piyasaya sürülmüştür. 2004 ile 2006 yıllarında ise, motorunu Mercedes-Benz tasarımını Swatch’un tasarladığı ”Roadster ” modelinin üretimi gerçekleşmiştir. Bu Roadster modeli 50 km’yi yaklaşık 3 saniyede alabilmektedir.

Smart araba elektrikli mi?

Şehir içi ulaşımında sağladığı kolaylık sayesinde tercih edilen minik Smart modellerinin en küçüğü olan ForTwo farklı motorlarla alınabiliyor. Dizel seçeneği sunulmayan otomobilin atmosferik emişli ve turbo beslemeli benzinli motor seçeneklerine bir de elektrik motoru eşlik ediyor.

Smart forfour ne malı?

Smart, 1994 yılında Mercedes-Benz ve Swatch tarafından kurulan Alman otomobil markasıdır. Hâlâ Daimler AG bünyesindedir. 2017 yılı itibarıyla fortwo ve forfour modelleri elektrikli olarak da üretmeye başlamıştır.

Smart Brabus elektrikli mi?

Elektrikli smart EQ fortwo modelinde de sunulan ve kişiye özel çözümler üreten smart BRABUS kişiselleştirme programı sayesinde kullanıcının renk ve özel donanım beklentilerinin neredeyse tamamı karşılanıyor.

Smart EQ kaç kW?

Üzerinde 17.6 kW gücünde bir pil bulunan otomobilin beygir gücü ise 82. Sıfırdan 100 km hıza 11.5 saniyede çıkan otomobil, iki kişilik gövdesi, yaklaşık 7 metrelik dönüş çapı ile dikkat çekiyor. Smart EQ fortwo’nun resmi rakamlara göre menzili 160 km. Son hızı 130 km olan otomobilin ağırlığı ise 1085 kg.

Dünyanın en küçük arabası kaç TL?

1955 -95 yılları arasında üretimi gerçekleşen bu model Bianchi, Fiat ve Pirelli tarafından ortak bir çalışma sonucu geliştirilmiş. 2985 mm uzunluğa sahip olan aracın genişliği ise sadece 1320 mm. Aracın fiyatı ortalama 15 bin euro civarında.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Araba Teybi Hangi Formatta Çalar?

2021 de ikinci el araba fiyatları düşer mi?

YÜKSEK MODEL İKİNCİ EL ARAÇLARIN FİYATI DÜŞECEK 2020- 2021 model fiyatlarda daha çok fiyat düşüşü olacak. Model düştükçe fiyat düşürme azalacak. 2021 ikinci el otomobil için 50 bin lira düşüş olacak.

Smart elektrikli kaç km gider?

ForTwo Electric Drive dolu bir batarya ile 112-128 km arasında yol yapabiliyor. İç bölümde iki kişilik düzen ve standart Smart ForTwo kabin tasarımı korunmuş.

Smart ForTwo kaç kilo?

Araç 935 kg ağırlığında ve 245 litre bagaj hacmi var, buna ek olarak fortwo coupe 1.0 twinamic 1,0 lt Benzin motoru ile güç üretiyor. Bu 999 cc motor 71 beygir ve 91 Nm tork üretebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *