Soru: Araba Filmleri Ne Kadar?

Cam filmi fiyatları ne kadar?

Ev Cam Filmi

  • 3 Tıkla Oto/ev Cam Filmi 50cm X 6 Mt Dark Black %15. ciceksepeti.com. 80,91 TL. 89,90 TL. 80,91 TL2 farklı mağaza.
  • 3 Tıkla Oto/Ev Cam Filmi 50cm x 6 Mt Super Dark Black %5. ciceksepeti.com. 80,91 TL. 89,90 TL.
  • 3 Tıkla Oto/ev Cam Filmi 50cm X 6 Mt Light Black %35. ciceksepeti.com. 80,91 TL. 89,90 TL.

Araba cam filmi ne kadara yapılır?

%5 indirimle Çizilmez Amerikan OrtaTon 152 CM X 10 METRE Cam Filmi 224 TL’ye, %7 indirimle Delikli Folyo, One Way Vision 152 CM X 10 METRE Cam Filmi 283 TL’ye, %35 indirimle Dark Plus % 35 Siyah Açık Ton (75cm x 6m) Cam Filmi 54 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Ön cam filmi cezası 2020 kaç TL?

2020 Ekim ayı itibariyle oto cam filmi cezası 288 TL.

En iyi cam filmi kaç numara?

Işık geçirgenliği %70′ in üstünde olan yani ışığı %70’ten fazla geçiren cam filmlerinin kullanılması serbesttir. Cam filmi uygulayan yerlerde bu filmler 1 ve 2 numara olarak adlandırılır. 1 numara cam filmlerinin geçirgenliği yüksek, 2 numara cam filmlerinin ise ışık geçirgenliği biraz daha düşüktür.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Gta 5 Araba Yaması Nereye Atılır?

En kaliteli cam filmi hangisi?

En İyi 9 Cam Filmi Tavsiyesi

  • 3M Cam Filmi. 3M oto cam filmi konusunda sektörün önde gelen ismi.
  • Ziebart. Ziebart ömür boyu garanti sunan nadir markalardan biri.
  • LLumar.
  • Sonax Cam Filmi.
  • Dark Plus % 35 Siyah Açık Ton Cam Filmi.
  • Newdizayn Cam Filmi Amerikan Koyu Ton.
  • Nettedarikcisi Ozy Süper Koyu Siyah Cam Filmi Normal %05.

Ev cam filmi Güneşi engeller mı?

Cam Filmi Nedir? Kullanılan filme bağlı olarak, cam filmi ışığı %12 den %93 e kadar kesebilme özelliğine sahip, kumaş ve halıların korunması amacıyla zararlı ultraviole ışınlarının %99unu engeller, parlak ışığın %92sini keser ve camın yalıttığı güneş ısısının %76;sına kadar engeller.

Cam filmine ceza yazılıyor mu?

Önce yasaklanıp sonra serbest bırakılan cam filmi uygulamasına dair ana kriter görüşün engellenip engellemediği oldu. 2019 yılı içerisinde ön camlarda yasak olurken görüşün engellenmesi halinde diğer camlar için 235 TL cezası olacak.

3M cam filmi ne demek?

3M Araç Cam Filmleri, sürücü ve yolcuları ısı ve parlak ışıktan korumak, enerjiden tasarruf etmek gibi çeşitli amaçlarla kullanılıyor. 3M Araç Cam Filmleri, renkli camlardan farklı olarak güneşin daha derine işleyen ve kansere yol açan UV ışınlarını yüzde 99.9’a kadar bloke edecek şekilde tasarlanıyor.

Cam filmi çekmek ne kadar sürer?

Oto Cam Filmi Uygulama işlemi, araçtaki cam sayısına göre değişir. 5 Cam yapılacak olan standart bir araç için gereken süre ortalama 3 saattir.

Araç ön cam filmi muayeneden geçer mi?

Ön camda cam filmi bulunması veya diğer camlarda geçirgenliği düşük cam filmlerinin kullanılmasıyla geçersiz bir muayene raporu alınabilir. Böyle bir durumda ise 30 günlük süre zarfında cam filmlerin çıkarılması ya da değiştirilmesi sonrasında tekrar muayeneye girilebilir.

You might be interested:  Buzlu Yolda Araba Nasıl Kullanılır?

Cam filmi gece görüşü engeller mı?

Dr. Kadir Aydın, cam filmlerinin trafik kurallarına göre yasak olmasının nedeninin, kazalarda can güvenliğini azaltması olduğunu söyledi. Filmi camların diğer olumsuz etkisi de gece sürüşünde görüşü azaltmasıdır.”

Cam filmi derecesi nasıl anlaşılır?

Oto cam filmi dört ayrı dereceye ayrılıyor. 1. derecede bulunan film yüzde 0 oranında değişiklik gösteriyor. 2. derecedeki film ise yüzde 62 oranında koyu bir renge sahip. 3. derecedeki film yüzde 81’lik bir oranda koyu gri renkte.

3 numara cam filmi yüzde kaç?

Arka camlarda da bu cam filmi seviyeleri değerlendirilebilir. 2 numara cam filminde ise %70 görüş durumu söz konusudur. Sınırda olmasının yanında kullanımında da herhangi bir sakınca yoktur. 3 numaralı cam filminde ise %55 görme durumu tespiti vardır.

2 numara cam filmi yüzde kaç ışık geçirir?

Dolayısıyla geçirgenlik yüzdeleri dört numara ile kısıtlı değildir. Ancak temel olarak ifade etmek gerekirse, 1 numaralı cam filmi yüzde 85, 2 numaralı cam filmi yüzde 70, 3 numaralı cam filmi yüzde 55, 4 numaralı cam filmi yüzde 40 görünür ışık geçirgenliğine sahiptir.

2 numara cam filmi yasak mı?

Karayolları Trafik Yönetmeliğine göre “taşıtların camlarının görüntüyü değiştirecek seviyede renkli kullanımı veya camların üzerine renkli film tabakaları yapıştırılması yasaktır.” ifadesi yer almaktadır. Şimdiye kadar hep 2 numara cam filmi yaptırdım( 2 numaralı cam filmlerinin standartları r43’e benzer).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *