Soru: Ipli Araba Kokusu Nasıl Kullanılır?

Bargello araba kokusu nasıl kullanılır?

Kapak şişeye takılıyken ara sıra şişeyi ters çevirerek kapağın ıslanmasını sağlayarak kokunun araç içinde daha yoğun şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz. Bargello Oto Kokusu ile hareket halindeyken şişe sallandıkça aracınızın odunsu koku ferahlığında sürüş keyfini yaşayacaksınız.

Oto kokusu nasıl takılır?

Kullanımı Şişeler, içindeki parfümün akmaması için plastik tıpa ile kapatılır ve kapağı takılır. Kapağın altındaki şeffaf tıpayı çıkardıktan sonra tekrar kapağı kapatınız. Araba hareket ettikçe ve kapak ıslandıkça aracın içine koku yayılacaktır. 1 Şişe ortalama 1 ay kadar kalıcılık sağlamaktadır.

Ahşap araba kokusu nasıl kullanılır?

Oto Parfüm Kullanma Talimatı – Şişeyi ters çevirerek ahşabın bir miktar oto parfümü alarak ıslanmasını sağlayınız. – İp ve kilitli boncuk ile arabanızın aynasına veya camına çarpmayacak biçimde asınız. – Kokunun azaldığını hissettiğinizde şişeyi tekrar ters çevirerek ahşap kapağın tekrar oto kokusu almasını sağlayınız.

Glade oto kokusu nasıl kullanılır?

NASIL KULLANILIR:

  1. Klipsi en uygun şekilde, ünitenin arkasına kaydırarak geçiriniz.
  2. Plastik dekoratif üniteyi açmak için şişeyi çeviriniz.
  3. Şişeyi daima dik pozisyonda tutarak, şişenin başlğını çevirerek açınız.
  4. Şişeyi plastik dekoratif ünitenin içine uygun şekilde yerleştiriniz ve üniteyi nazikçe kapatınız.

Cam şişe araba kokusu nasıl kullanılır?

Şişeyi Ters Çevirerek Ahşabın Bir Miktar Esans Almasını Sağlayınız.. İp Ve Kilitli Boncuk İle Aracınızın Aynasına,Cama Çarpmayacak Şekilde Asınız.. Kokunun Azaldığını Hissettiğinizde Şişeyi Kısa Süre Ters Çevirerek Ahşap Kapağın Tekrar Asans Almasını Sağlayınız.

You might be interested:  Soru: Araba Ne Sıklıkla Yıkanmalı?

Araba Kokusu Nasıl Kullanılır?

. İp ve kilitli boncuk ile aracınızın aynasına,cama çarpmayacak şekilde asınız.. Kokunun azaldığını hissettiğinizde şişeyi kısa süre ters çevirerek ahşap kapağın tekrar asans almasını sağlayınız.

Glade sport araba kokusu nasıl takılır?

Şişenin başlığını çevirerek tekrar yerine takınız. 4. Şişeyi plastik dekoratif ünitenin içine uygun şekilde yerleştiriniz ve üniteyi nazikçe kapatınız. 5. Glade araba kokusunu aracınızın havalandırma deliklerinin arasına takınız ve ünitenin dikey konumda durduğundan emin olunuz.

Arabanın ICI nasıl güzel kokar?

Sevdiğiniz meyve veya çiçeğin kokusunu, özünü veya suyunu çıkartıp sprey kutularına koyarak elde edebilirsiniz. Kimyasal kullanılmayan bu kokular aracınızın daha doğal kokmasını sağlayacaktır. Araç kokusunu araca yayılacak şekilde sıkmak kokunun kalıcılığını arttıracaktır.

Chakra çamaşır kokusu nasıl kullanılır?

Chakra çamaşır kokuları çamaşırlarınızda, havlu, kumaş ve dolap içlerinde ve tüm tekstil ürünlerinde kullanılarak uzun süreli koku ve ferahlık sağlar KULLANIM TALİMATI: Günde iki veya üç kez istenen miktarda uygulanabilir. KULLANIM SÜRESİ: Kullanım sıklığına göre değişir.

Sıfır araç kokusu nedir?

Ksilen: Toluene benzeyen bu kimyasal, kömür ve petrolden elde edilir; sıvı ve çok yanıcıdır. Kauçuk ve deri sanayinde çokça kullanılan ksilen tatlı bir kokuya sahiptir ve sıfır araba kokusunun oluşmasındaki esas kimyasallardan biridir.

Jel koku nasıl yapılır?

1 bardak suyu ocakta kaynatın ve 4 küçük paket jelatini karıştırarak içine katın. Jelatin karıştıktan sonra 4 çorba kaşığı tuzu ve 1 su bardağı soğuk suyu da ekleyin ve çözünmesini bekleyin. Karışım sıcakken kavanozlara dökün ve tahta çubuk yardımıyla kavanozlardaki renkli kokularla karıştırın. Donmasını bekleyin.

Oda kokusu arabada kullanılır mı?

Oda spreyleri tüketici ürünleridir koku yayan ve genellikle otomobiller gibi küçük kapalı örgü iç kısımlar için kullanılır. Maskeleme, genellikle otomobil kokularında kullanılır. Bileşenlerde kokuları, çözücüleri, aerosol iticileri, terpeleri, glikol eterleri ve koruyucuları bulacaksınız.

You might be interested:  FAQ: Dönemeçlerde Araba Nasıl Kullanılır?

Little Trees hangi ülkenin?

Little Trees Yeni Araba Kokusu New Car A.B.D.’den ithal dünyanın lider hava tazeleyicisidir. Malzemelerden üretilmiştir. Little Trees ‘in çabuk, güçlü ve uzun ömürlü etkisi vardır. Taze ve uzun ömürlü, hoş kokuya ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanılır.

Glade mini jel nedir?

Glade Mini Jel Temiz Çarşaf Ferahlığı, kötü kokulara karşı güçlü etkisi bulunan jel kıvamında bir koku gidericidir. Dolap, çekmece, ayakkabılık, araba gibi yerlerde kullandığınızda yaydığı temiz kokusu ile farkı hemen görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *