Soru: Sahibinden Satılık Araba Ilanı Nasıl Verilir?

Sahibinden com a ilan vermek ücretli mi?

Hayır, sahibinden.com’a üye olmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz. Bireysel sahibinden.com üyeleri, üyelik ücreti ödemedikleri gibi, bazı ilan kategorilerinde belli sayıda ücretsiz ilan yayınlayabilirler.

Satılık ev ilanı nasıl verilir?

İnternetten satılık daire ilanı vermek için tek yapmanız gereken ücretsiz satılık daire ilanı verilmesine izin veren sitelere üye olmaktır. Bu sitelere üye olduktan sonra ilan paneli üzerinden kolay bir şekilde ilanlarınızı girebilirsiniz. Önemli olan nokta burada ilan verilen sitenin ziyaretçi sayısıdır.

Sahibinden ilan verirken nelere dikkat edilmeli?

İlan Verme İpuçları Nelerdir?

 • Doğru Kategoriyi Belirleme. İlan oluşturmak için ilk adım, ilanın kategorisini doğru belirlemektir.
 • Etkileyici Bir Başlık Oluşturma.
 • Soru İşaretine Yer Bırakmayacak Bir Açıklama Yazma.
 • Uygun Fiyat Belirleme.
 • Cebinden Onaylı
 • İlan Yayın Süresi.

Hürriyet Emlak ilan vermek ücretli mi?

Hürriyet Emlak, tüm üyelerine 1 ay ücretsiz kullanım hakkı sunuyor.

Sahibinden com üyelik ücreti ne kadar?

Sahibinden Kurumsal Üyelik Ücreti 470 TL.

Sahibinden com da ilan süresi ne kadar?

sahibinden.com’da ilanlarınız 6 saat içinde kontrol edilerek onaylanır veya reddedilir. Bu süre çalışma saatleri dışında ve hafta sonlarında farklılık gösterebilir. İlan yayınlama aşamasında en sık karşılaşılan hatalar aşağıdaki gibidir.

You might be interested:  Araba Sürerken Geri Geri Nasıl Gidilir?

Sahibinden ilan süresi uzatma nasıl yapılır?

İlanım Pasif Oldu, Tekrar Nasıl Yayına Alabilirim?

 1. Bana Özel > İlan Yönetimi > İlanlar > Yayında Olmayan bölümünden yayından kaldırmak istediğiniz ilanı seçerek “Yayından Al” balantısını kullanarak.
 2. İlan Detay sayfasında İlan İşlemleri menüsünden “Yayınla” seçeneğini kullanarak.

Sahibinden üyeliğimi nasıl aktif hale getirilir?

Üyeliğiniz durdurulduysa ve sizden belge istendiyse, istenen belgeleri sadece [email protected] sahibinden.com* adresine göndermeniz gerekir. Belgeleriniz sahibinden.com’a ulaştıktan sonra gerekli incelemeler yapılır ve uygun bulunması halinde üyeliğiniz yeniden aktiflenir.

Satılık ilanı nasıl verilir?

sahibinden.com’da İlan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra İlan Ver linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ilanınıza en uygun üst ve alt kategorileri belirledikten sonra ‘Devam et’ linkini takip ederek diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Etkili iş ilanı nasıl verilir?

Emlak ilanı hazırlamanın 5 etkili yolu!

 1. İlan açıklaması özgün olmalı
 2. Satılık ev adresi açık ve net yazılmalı
 3. İLAN BÜYÜK HARFLE YAZILMAMALI!
 4. Evin öne çıkan özelliklerden bahsedilmeli.
 5. Evle ilgili tavsiyeler yazılmalı

Sahibinden ilan ücreti nasıl ödeniyor?

Anlaşmalı kredi kartı veya banka kartlarıyla Peşin, 3 taksit ve 6 taksit ödeme seçenekleri tercih edilebilir. Anlaşmalı olmayan kredi kartı veya banka kartları için sadece peşin ödeme alınır. Alınan doping, ait olduğu ilan numarası için geçerlidir, başka bir ilana bu hak devredilemez.

Let Go ücretli mi?

letgo olarak ilan yayınlarken satıcılardan ücret talep etmiyoruz. Kullanıcılarımızın satışlarından da herhangi bir komisyon almıyoruz. letgo uygulama içinde satın alınarak aktif edilen ilanı öne çıkarma seçeneğini sunar.

Küçük fotoğraf dopingi nedir?

İlanınız web arama listelerinde fotoğrafıyla yer alsın ve kendini göstersin, fotoğrafsız ilanlardan ayrışsın istiyorsanız Küçük Fotoğraf alabilirsiniz. Üstelik Küçük Fotoğraf, ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.

You might be interested:  Peşinatsız Nasıl Araba Alabilirim?

Sahibinden neden ilan veremiyorum?

Hatalı/eksik kimlik bilgileri ile ilan yayınlamak; sahibinden.com’da yayınlanan ilanlar kullanıcıların isimleriyle ile yayınlanır. Bu nedenle ad-soyad bölümünde ad-soyad yer almayan ilanlar reddedilir. Ad-soyad bilgilerinizi Bana Özel > Üyeliğim > Üyelik Bilgilerim kaydedebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *